Hakkımızda

Teos Lodge Hotel - Seferihisar / Sığacık

“En güzel deniz henüz gidilmemiş olandır… En güzel günlerimiz henüz yaşamadıklarımız.” Diyor ya şair, sizlere keşfedilmeyi bekleyen bir tatil deneyimi sunuyoruz.

Bizler 30 yılı aşkın süredir huzurun başkenti, tüm telaşlardan sıyrılmış sakin şehir Sığacık’tayız. Yıllar boyu edindiğimiz tecrübelerle büyüdük. Doğallığı ve özgünlüğü, konfor ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışımızla birleştirdik. 24 kişilik konaklama, 30 kişilik kapalı, 40 kişilik açık restaurant kapasitemizle evinizin sıcaklığını, aile sofralarının keyfini bulabilirsiniz.

“Tatilinizin Teos Lodge hali”nde saf deniz kokusunu içinize çekebilir, yeşilin masmavi sulardaki yansımalarının bin bir tonuna şahit olabilir, dalından koparılmış meyve ve sebzelerle pişirilmiş lezzetlerle damağınızı şenlendirebilirsiniz. Bir sıçrayışta yeni renge dokunmak gibi yani tam da kendisi gibi huzurun.

Ve unutmayın! Yavaş yavaş yaşamalı bazen, yaşadım diyebilmek için. Bizler, her anın tadını çıkarabileceğiniz bir tatil deneyimi için sizi her zaman bekliyor olacağız.

Otelimiz İzmir’in Seferihisar ilçesi , Sığacık mahallesinde yer almaktadır.